יום שלישי, 25 בפברואר 2014

שיר חדש לאלי גולדינג, שאקירה, יאנג מאני (ניקי, ליל ויין ו-טייגה) ועטיפת האלבום של איגי אזליה!

שאקירה משחררת פרומו חדש!


אני לא חושב שמדובר בסינגל והסתכלתי ברשת ואומרים שמדובר בפרומו, אני מניח שהיא לא תרוץ לשום מקום אחרי "Cant Remember to forget you" שאולי די מככב ביוטיוב, אבל במצעדים, נע, לא הכי - ולמה? הסיבה פשוטה: ראיתם את הקליפ !? יופי.
בכל אופן, היה צריך לפחות איזה משהו נחמד אחרי שיר כזה שעדיין ישאיר את שאקירה "באוויר" - והשיר הזה זו בחירה די מצויינת, על אף שהתוצאה לא הכי משכנעת, היא גם לא הכי רעה - אהבתי את ההפקה עצמה, היא נשמעת אחלה, לא התעמקתי במילים אבל אני מניח שהם סבבה - איך שהוא שום דבר לא עובד לי ביחד, כאילו אין כימיה בין דבר לדבר, ובכל זאת, אני אתן לזה עוד כמה שמיעות בעתיד.
________________________

איגי אזליה משחררת את עטיפת האלבום שלה!The New Classic הוא שם אלבום הבכורה של האלבום של איגי אזליה, למי שלא יודע - והוא עתיד לצאת ב-14 לאפריל. פייר? עטיפה מהממת מאוד היפסטרית אבל שומרת על עדכניות, מאוד צבעונית אבל בטוב-טעם, מאוד איגי.
אני כנראה אקנה את האלבום, אהבתי את כל ארבעת השירים שיצאו עד כה מהאלבום, את הקליפים של כולם, ובכללי אני מאוד אוהב אותה ורוצה לתמוך בה.
היא מתנהלת מצויין, משחררת קליפים ושירים בתזמונים מצויינים ולא מוותרת, היא כבר מקבלת יותר הערכה: יותר ממיליון עוקבים באינסטגרם, עשרות אלפי לייקים על כל תמונה ותמונה, וציפייה לאלבום שסוף סוף כבר עם תאריך יציאה ב-2014!
________________________

שיר חדש לאלי גולדינג!


"Beating hearts " עתיד להיות הפסקול של "Divergent" - הסרט החדש! אלי גולדינג שרה אותו, מי אם לא? אבל.. זה לא מושלם - וכן יש לי ציפיות מאוד גבוהות מאלי. זה לא רע, זה גם די טוב בכמה שמיעות חוזרות, אבל זה לא מה שהייתי רוצה לקבל מאלי אחרי כמה חודשים טובים של אי הוצאת שירים חדשים. אני מניח שזה ישרת שוב את הסרט ואתן לזה עוד שמיעות בעתיד, אבל אני לא חושב שאני יעוף על זה ואשמע את זה מרצוני החופשי עוד בהמשך אחרי הצ'אנסים החוזרים שאולי אתן לו. אלי? עדיין אוהב אותך!________________________

שיר חדש ל-יאנג מאני: ניקי מינא'ז, ליל ויין וטייגה!


בדיוק סבתא שלי המתוקה נכנסה עכשיו לחדר לשאול אותי אם אני רוצה לאכול ואז היא שומעת את האינסטרומנטל (המנגינת רקע) של השיר ושאלה בפחד "זה מפה?" - אני חושב שמטרתם של ליל ויין והחברה הושגה!
ועכשיו ברצינות: השיר טוב. אינסטרומנטל חזק, וורס מאוד חזק של ניקי והאמת שמאוד התרשמתי לשם שינוי גם מטייגה הפעם - ליל ויין נשמע כמו תמיד, אבל למי אכפת ממנו? אני בא לזה בשביל ניקי בלבד! אני אוהב את זה, אבל מאסתי כבר במבנה המשעמם הזה של שירי ראפ עם מבנה כזה נדוש של בית ראפ, פזמון, ראפר אחר: בית שני, פזמון, ראפר שלישי: בית שלישי, סוף - זה כבר באמת די מעיק. ההתפזרות המונוטונית הזו כבר די מעצבנת ואני מקווה שניקי תפסיק להשתתף בשיתופי פעולה שבהם היא רק נותנת בית ובורחת. מה עם קולות רקע? מה עם להכנס באמצע השיר עם קולות או איזה בית נורא קצר או משפט או איזו צרחה או אנא ערף? זה היה יכול ממש לתרום לדעתי.

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה