יום שישי, 23 במאי 2014

ביט חדש לאלבום של מדונה?

בילבורד פרסמו אינסטרומנטל (מנגינה חסרת מילים) של שיר קצבי ואמרו שזה שייך לאגדת דאנס שעובדת על אלבומה כרגע. מעניין מאוד מי זו.................. אני יודע, מדונה!
אומנם זה לא רשמי, אבל הדיבורים חזקים ביותר, ובילבורד לא סתם יתנו פרומו למנגינה הזו שבדיוק מדונה חוזרת לעניינים ובגדול (לא שהיא עזבה אותם אי פעם... זו מדונה!) - וכן, כנראה, שזה חלק משיר שבו מדונה תקח חלק, והוא יהיה חלק מתוך אלבומה ה-13 שעתיד לצאת בקרוב. אומרים גם כי היא עתידה לעבוד עם קייטי פרי באלבום הזה - תחנת רדיו גדולה מאוד בצרפת אישרה זאת, אך אף אחד מהצוות של מדונה\מדונה בעצמה לא אישרו. תמונות חדשות שלהן ממגזין V עלו לרשת בימים האחרונים ודווקא עשו באז מעולה.היא (מדונה) רמזה בפרסומים ובתמונות שבהם דברה על קייטי. מה שגם היא נתנה לה להיות חלק מהפרויקט שלה בתחילת השנה - טקס הגאלה לפני שנה, שגם שם הן בילו המון ביחד, נרקמת כאן חברות חדשה מעבר לאומנות ולמוזיקה? ובכן, למה לא, למה לא.

לשמיעת האינסטרומנטל לחצו פה. זה נשמע מדהים. אומרים שהצמד הצרפתי "Daft Punk" שזכו ללא מעט פרסים, הערכה, ואהדה עם האלבום האחרון שלהם הפיקו את זה. נשמע מאוד הגיוני בלהתחשב בעובדות. 

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה