יום ראשון, 3 באוגוסט 2014

המלצת הפרופסור - שלושה שירים


אני שמעתי את האלבום "Body talk" לראשונה ביום שישי אחרי שחבריי הטובים חפרו לי ממש. ורק אחרי ששמעתי, הרבה כמה הפסדתי לפני שלא שמעתי. אלבום מופת ואני חושב שאולי אעשה לו ביקורת\סיקור כאן בפרופסור - אני באמת ממליץ על השיר הזה בעיקר. אני חושב שהוא עילאי. אני כ"כ אוהב את ההגשה המרגשת הזו לצד כל ההפקה האלקטרונית. החיכוך הזה גורם למשהו אמיתי. זה הכי מדבר אלי בעולם. אני באמת ממש אוהב את זה ובטוח שהרבה מכם יאהבו.


אז אחד מהחברים שחפרו לי לשמוע את "Body Talk" חפר לי גם לשמוע את זה. כנראה שהוא באמת מכיר אותי ואת הטעם שלי! כי הרצועה הזו בול הטעם שלי ומה שאני מבקש לשמוע כל חיי. אני לא יכול לתאר במילים כמה שהשיר הזה מדהים וכמה הוא הסגנון שלי. כבר התחלתי לשלוח אותו לכמה אנשים רנדומלים שקוראים בפרופסור פופ - פה אחד כולם התרשמו. אם טרם שמעתם - אולי הפעם זה תורכם. בלי הרבה מילים: פשוט תנו ניסיון.
ואיך לא? אחד השירים האהובים עלי של הפייבוריטית שלי - שאני מרגיש שאני לא מספיק חושף אותה אליכם כאן באתר ונותן לה במה. מה שאני אוהב בבלוג שלי שאני לא חייב להיות אוביקטיבי - ואני יכול לדבר על אותו זמר\ת כמה זמן שרק ארצה בלי להרגיש רע - אני לא מספיק מממש את זה. אז. ניתן פוש קטן לגברת נטליה קילס, אחת מהזמרות האהובות עלי, עם השיר המדהים הזה, שאין לכם מושג כמה אני אוהב אותו. יש בו הכל. מת על הגישה שלו, היא נשמעת אדיר, אני חולה על העליות בקול שלה והמילים אדירות! לאב איט כלכך. 

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה